T521D226M050AHE090 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
KEMET
På lager: 4.392
Datablad
KYOCERA AVX
22 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 50 V 2917 (7343 metrisk) 90mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T521D226M050AHE090
DigiKeys varenummer
399-T521D226M050AHE090TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T521D226M050AHE090
Beskrivelse
CAP TANT SMD POLYMER
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T521D226M050AHE090 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
90mOhm @ 100kHz
Producenter
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Kapacitans
22 µF
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,122" (3,10mm)
Spænding - Nominel
50 V