T521B335M050AHE200 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 5.122
Datablad
3.3 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 50 V 1411 (3528 metrisk) 200mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T521B335M050AHE200
DigiKeys varenummer
T521B335M050AHE200-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T521B335M050AHE200
Beskrivelse
CAP TANT POLY 3.3UF 50V 1411
Producentens standard leveringstid
35 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T521B335M050AHE200 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Producenter
Levetid @ temp.
2000 timer @ 105°C
Pakke/hus
1411 (3528 metrisk)
Størrelse/dimension
0,138" L x 0,110" B (3,50mm x 2,80mm)
Kapacitans
3.3 µF
Højde - Monteret (maks.)
0,079" (2,00mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
B
Spænding - Nominel
50 V
ESR (ækvivalent seriemodstand)
200mOhm @ 100kHz