T521B225M050ATE200
DigiKeys varenummer
399-14251-2-ND - Tape & Reel (TR)
399-14251-1-ND - Afskåret tape (CT)
399-14251-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
T521B225M050ATE200
Beskrivelse
CAP TANT POLY 2.2UF 50V 1411
Producentens standard leveringstid
35 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2.2 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 50 V 1411 (3528 metrisk) 200mOhm @ 100kHz
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
T521B225M050ATE200 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Producenter
KEMET
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Serie
Monteringstype
Overflademontering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
1411 (3528 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,138" L x 0,110" B (3,50mm x 2,80mm)
Kapacitans
2.2 µF
Højde - Monteret (maks.)
0,079" (2,00mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
B
Spænding - Nominel
50 V
Funktioner
Universal
Type
Formstøbt
Grundlæggende varenummer
ESR (ækvivalent seriemodstand)
200mOhm @ 100kHz