T521B106M020ATE100
DigiKeys varenummer
399-T521B106M020ATE100TR-ND - Tape & Reel (TR)
399-T521B106M020ATE100CT-ND - Afskåret tape (CT)
399-T521B106M020ATE100DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
T521B106M020ATE100
Beskrivelse
CAP TANT POLY 10UF 20V 1411
Producentens standard leveringstid
35 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 20 V 1411 (3528 metrisk) 100mOhm @ 100kHz
EDA/CAD-modeller
T521B106M020ATE100 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Pakke/hus
1411 (3528 metrisk)
Størrelse/dimension
0,138" L x 0,110" B (3,50mm x 2,80mm)
Kapacitans
10 µF
Højde - Monteret (maks.)
0,079" (2,00mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
B
Spænding - Nominel
20 V
Funktioner
Universal
Type
Formstøbt
Grundlæggende varenummer
ESR (ækvivalent seriemodstand)
100mOhm @ 100kHz