T520Y477M006AHE035 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
På lager: 335
470 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 6.3 V 2917 (7343 metrisk) 35mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T520Y477M006AHE035
DigiKeys varenummer
399-T520Y477M006AHE035TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T520Y477M006AHE035
Beskrivelse
CAP TANT SMD POLYMER
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T520Y477M006AHE035 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
35mOhm @ 100kHz
Producenter
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 105°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Kapacitans
470 µF
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,157" (4,00mm)
Spænding - Nominel
6.3 V