T520X157M016ATE0407738 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
KEMET
På lager: 3.128
Datablad
På lager: 128
Vishay Sprague
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
Ny hos DigiKey
Billede for T520X157M016ATE0407738 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T520X157M016ATE0407738
DigiKeys varenummer
399-T520X157M016ATE0407738TR-ND
Producenter
Producentens varenummer
T520X157M016ATE0407738
Beskrivelse
150.UF 16.0V
Producentens standard leveringstid
48 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
150 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 16 V 2917 (7343 metrisk) 40mOhm @ 100kHz
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
40mOhm @ 100kHz
Producenter
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 105°C
Emballage
Bulk
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Kapacitans
150 µF
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,169" (4,30mm)
Spænding - Nominel
16 V