T520W686M010ATE0257706 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 915
Datablad
68 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 10 V 2917 (7343 metrisk) 25mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T520W686M010ATE0257706
DigiKeys varenummer
399-T520W686M010ATE0257706-ND
Producenter
Producentens varenummer
T520W686M010ATE0257706
Beskrivelse
68.0UF 10.0V
Producentens standard leveringstid
26 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
25mOhm @ 100kHz
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 105°C
Emballage
Boks
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Kapacitans
68 µF
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,059" (1,50mm)
Spænding - Nominel
10 V