T520W477M006ATE0557097 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
KEMET
På lager: 12
Datablad
470 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 6.3 V 2917 (7343 metrisk) 55mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T520W477M006ATE0557097
DigiKeys varenummer
399-T520W477M006ATE0557097TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T520W477M006ATE0557097
Beskrivelse
470.UF 6.0V
Producentens standard leveringstid
26 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
55mOhm @ 100kHz
Producenter
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 105°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Kapacitans
470 µF
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,059" (1,50mm)
Spænding - Nominel
6.3 V