T520V477M2R5AHE018 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
KEMET
På lager: 4.000
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Panasonic Industry
På lager: 2.740
Datablad
470 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 2.5 V 2917 (7343 metrisk) 18mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T520V477M2R5AHE018
DigiKeys varenummer
399-T520V477M2R5AHE018TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T520V477M2R5AHE018
Beskrivelse
CAP TANT SMD POLYMER
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T520V477M2R5AHE018 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
18mOhm @ 100kHz
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 105°C
Kapacitans
470 µF
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,079" (2,00mm)
Spænding - Nominel
2.5 V