T520V476M016ATE0704539 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Datablad
47 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 16 V 2917 (7343 metrisk) 70mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T520V476M016ATE0704539
DigiKeys varenummer
399-T520V476M016ATE0704539TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T520V476M016ATE0704539
Beskrivelse
47.0UF 16.0V
Producentens standard leveringstid
47 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
70mOhm @ 100kHz
Producenter
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 105°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Kapacitans
47 µF
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,075" (1,90mm)
Spænding - Nominel
16 V