T520V337M2R5ATE0068000 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
KEMET
På lager: 5.585
Datablad
Datablad
330 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 2.5 V 2917 (7343 metrisk) 6mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T520V337M2R5ATE0068000
DigiKeys varenummer
399-T520V337M2R5ATE0068000TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T520V337M2R5ATE0068000
Beskrivelse
330.UF 2.5V
Detaljeret beskrivelse
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
6mOhm @ 100kHz
Producenter
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 105°C
Kapacitans
330 µF
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,075" (1,90mm)
Spænding - Nominel
2.5 V