T520V337M2R5AHE025
DigiKeys varenummer
399-10352-2-ND - Tape & Reel (TR)
399-10352-1-ND - Afskåret tape (CT)
399-10352-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
T520V337M2R5AHE025
Beskrivelse
CAP TANT POLY 330UF 2.5V 2917
Detaljeret beskrivelse
330 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 2.5 V 2917 (7343 metrisk) 25mOhm @ 100kHz
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
T520V337M2R5AHE025 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Levetid @ temp.
2000 timer @ 105°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
330 µF
Højde - Monteret (maks.)
0,075" (1,90mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
V
Spænding - Nominel
2.5 V
Funktioner
Universal
Type
Formstøbt
Grundlæggende varenummer
ESR (ækvivalent seriemodstand)
25mOhm @ 100kHz