T520V337M004ATE0187706 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
KEMET
På lager: 3.620
Datablad
Vishay Polytech
På lager: 800
330 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 4 V 2917 (7343 metrisk) 18mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T520V337M004ATE0187706
DigiKeys varenummer
399-T520V337M004ATE0187706-ND
Producenter
Producentens varenummer
T520V337M004ATE0187706
Beskrivelse
330.UF 4.0V
Detaljeret beskrivelse
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
18mOhm @ 100kHz
Producenter
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 105°C
Emballage
Boks
Kapacitans
330 µF
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,075" (1,90mm)
Spænding - Nominel
4 V