T520V227M010AHE045 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
KEMET
På lager: 17.739
KEMET
På lager: 907
Datablad
Vishay Polytech
På lager: 0
220 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 10 V 2917 (7343 metrisk) 45mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T520V227M010AHE045
DigiKeys varenummer
399-T520V227M010AHE045TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T520V227M010AHE045
Beskrivelse
CAP TANT SMD POLYMER
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T520V227M010AHE045 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
45mOhm @ 100kHz
Producenter
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 105°C
Kapacitans
220 µF
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,079" (2,00mm)
Spænding - Nominel
10 V