T520V157M006ATE040Z147 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
På lager: 0
På lager: 150
Datablad
På lager: 126
150 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 6.3 V 2917 (7343 metrisk) 40mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T520V157M006ATE040Z147
DigiKeys varenummer
399-T520V157M006ATE040Z147TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T520V157M006ATE040Z147
Beskrivelse
150.UF 6.0V
Detaljeret beskrivelse
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
40mOhm @ 100kHz
Producenter
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 105°C
Kapacitans
150 µF
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,075" (1,90mm)
Spænding - Nominel
6.3 V