T520U686M010ATE055
DigiKeys varenummer
399-5140-2-ND - Tape & Reel (TR)
399-5140-1-ND - Afskåret tape (CT)
399-5140-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
T520U686M010ATE055
Beskrivelse
CAP TANT POLY 68UF 10V 2312
Producentens standard leveringstid
27 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
68 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 10 V 2312 (6032 metrisk) 55mOhm @ 100kHz
EDA/CAD-modeller
T520U686M010ATE055 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Levetid @ temp.
2000 timer @ 105°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
2312 (6032 metrisk)
Størrelse/dimension
0,236" L x 0,126" B (6,00mm x 3,20mm)
Kapacitans
68 µF
Højde - Monteret (maks.)
0,059" (1,50mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
U
Spænding - Nominel
10 V
Funktioner
Universal
Type
Formstøbt
Grundlæggende varenummer
ESR (ækvivalent seriemodstand)
55mOhm @ 100kHz