T520U686M010ATE055 | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | T520U686M010ATE055 |
Beskrivelse | CAP TANT POLY 68UF 10V 2312 |
Producentens standard leveringstid | 27 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 68 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 10 V 2312 (6032 metrisk) 55mOhm @ 100kHz |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | T520U686M010ATE055 Modeller |
Kategori | Driftstemperatur -55°C – 105°C |
Producenter KEMET | Levetid @ temp. 2000 timer @ 105°C |
Serie | Monteringstype Overflademontering |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Pakke/hus 2312 (6032 metrisk) |
Varestatus Aktiv | Størrelse/dimension 0,236" L x 0,126" B (6,00mm x 3,20mm) |
Kapacitans 68 µF | Højde - Monteret (maks.) 0,059" (1,50mm) |
Tolerance ±20% | Producents størrelseskode U |
Spænding - Nominel 10 V | Funktioner Universal |
Type Formstøbt | Grundlæggende varenummer |
ESR (ækvivalent seriemodstand) 55mOhm @ 100kHz |