T520T336M010AHE070 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 3.630
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
33 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 10 V 1411 (3528 metrisk) 70mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T520T336M010AHE070
DigiKeys varenummer
399-T520T336M010AHE070TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T520T336M010AHE070
Beskrivelse
CAP TANT SMD POLYMER
Producentens standard leveringstid
27 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T520T336M010AHE070 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
70mOhm @ 100kHz
Producenter
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 105°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
1411 (3528 metrisk)
Kapacitans
33 µF
Størrelse/dimension
0,138" L x 0,110" B (3,50mm x 2,80mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,047" (1,20mm)
Spænding - Nominel
10 V