T520L157M006ATE0257706 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
KEMET
På lager: 1.220
KEMET
På lager: 0
150 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 6.3 V 2312 (6032 metrisk) 25mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T520L157M006ATE0257706
DigiKeys varenummer
399-T520L157M006ATE0257706-ND
Producenter
Producentens varenummer
T520L157M006ATE0257706
Beskrivelse
150.UF 6.0V
Producentens standard leveringstid
26 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
25mOhm @ 100kHz
Producenter
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 105°C
Emballage
Boks
Pakke/hus
2312 (6032 metrisk)
Kapacitans
150 µF
Størrelse/dimension
0,236" L x 0,126" B (6,00mm x 3,20mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,075" (1,90mm)
Spænding - Nominel
6.3 V