T520D687M004ATE0257790 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Vishay Sprague
På lager: 5
Ny hos DigiKey
Billede for T520D687M004ATE0257790 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T520D687M004ATE0257790
DigiKeys varenummer
399-T520D687M004ATE0257790TR-ND
Producenter
Producentens varenummer
T520D687M004ATE0257790
Beskrivelse
680.UF 4.0V
Detaljeret beskrivelse
680 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 4 V 2917 (7343 metrisk) 25mOhm @ 100kHz
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
25mOhm @ 100kHz
Producenter
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 105°C
Emballage
Bulk
Kapacitans
680 µF
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,122" (3,10mm)
Spænding - Nominel
4 V