T520D687M004ATE0157706 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 6.900
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
680 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 4 V 2917 (7343 metrisk) 15mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T520D687M004ATE0157706
DigiKeys varenummer
399-T520D687M004ATE0157706-ND
Producenter
Producentens varenummer
T520D687M004ATE0157706
Beskrivelse
680.UF 4.0V
Detaljeret beskrivelse
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
15mOhm @ 100kHz
Producenter
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 105°C
Emballage
Boks
Kapacitans
680 µF
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,122" (3,10mm)
Spænding - Nominel
4 V