T520D227M006AHE050 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 735
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
På lager: 0
Datablad
Vishay Sprague
På lager: 499
Vishay Polytech
KYOCERA AVX
På lager: 891
KYOCERA AVX
På lager: 470
På lager: 955
På lager: 201
220 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 6.3 V 2917 (7343 metrisk) 50mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T520D227M006AHE050
DigiKeys varenummer
399-T520D227M006AHE050TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T520D227M006AHE050
Beskrivelse
CAP TANT POLY 220UF 6.3V 2917
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T520D227M006AHE050 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Producenter
Levetid @ temp.
2000 timer @ 105°C
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
220 µF
Højde - Monteret (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
D
Spænding - Nominel
6.3 V
Funktioner
Universal
Type
Formstøbt
Grundlæggende varenummer
ESR (ækvivalent seriemodstand)
50mOhm @ 100kHz