T520D157M010AHE025
DigiKeys varenummer
399-T520D157M010AHE025TR-ND - Tape & Reel (TR)
399-T520D157M010AHE025CT-ND - Afskåret tape (CT)
399-T520D157M010AHE025DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
T520D157M010AHE025
Beskrivelse
CAP TANT POLY 150UF 10V 2917
Producentens standard leveringstid
32 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
150 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 10 V 2917 (7343 metrisk) 25mOhm @ 100kHz
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
T520D157M010AHE025 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Producenter
KEMET
Levetid @ temp.
2000 timer @ 105°C
Serie
Monteringstype
Overflademontering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
150 µF
Højde - Monteret (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
D
Spænding - Nominel
10 V
Funktioner
Universal
Type
Formstøbt
Grundlæggende varenummer
ESR (ækvivalent seriemodstand)
25mOhm @ 100kHz