T520C227M004ATE05577NT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
220 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 4 V 2312 (6032 metrisk) 55mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T520C227M004ATE05577NT
DigiKeys varenummer
399-T520C227M004ATE05577NT-ND
Producenter
Producentens varenummer
T520C227M004ATE05577NT
Beskrivelse
220.UF 4.0V
Detaljeret beskrivelse
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
55mOhm @ 100kHz
Producenter
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 105°C
Emballage
Bulk
Kapacitans
220 µF
Størrelse/dimension
0,236" L x 0,126" B (6,00mm x 3,20mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,110" (2,80mm)
Spænding - Nominel
4 V