T520B476M006ATE0707706 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
KEMET
På lager: 4.615
KEMET
På lager: 1.986
Datablad
På lager: 916
47 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 6.3 V 1411 (3528 metrisk) 70mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T520B476M006ATE0707706
DigiKeys varenummer
399-T520B476M006ATE0707706-ND
Producenter
Producentens varenummer
T520B476M006ATE0707706
Beskrivelse
47.0UF 6.0V
Detaljeret beskrivelse
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
70mOhm @ 100kHz
Producenter
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 105°C
Emballage
Boks
Kapacitans
47 µF
Størrelse/dimension
0,138" L x 0,110" B (3,50mm x 2,80mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,079" (2,00mm)
Spænding - Nominel
6.3 V