T520B336M010ATE0357706 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
KEMET
På lager: 0
KEMET
På lager: 0
Datablad
33 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 10 V 1411 (3528 metrisk) 35mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T520B336M010ATE0357706
DigiKeys varenummer
399-T520B336M010ATE0357706-ND
Producenter
Producentens varenummer
T520B336M010ATE0357706
Beskrivelse
33.0UF 10.0V
Detaljeret beskrivelse
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
35mOhm @ 100kHz
Producenter
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 105°C
Emballage
Boks
Kapacitans
33 µF
Størrelse/dimension
0,138" L x 0,110" B (3,50mm x 2,80mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,079" (2,00mm)
Spænding - Nominel
10 V