T520B336M008AHE040 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Datablad
33 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 8 V 1411 (3528 metrisk) 40mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T520B336M008AHE040
DigiKeys varenummer
399-T520B336M008AHE040TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T520B336M008AHE040
Beskrivelse
CAP TANT SMD POLYMER
Producentens standard leveringstid
28 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T520B336M008AHE040 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
40mOhm @ 100kHz
Producenter
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 105°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
1411 (3528 metrisk)
Kapacitans
33 µF
Størrelse/dimension
0,138" L x 0,110" B (3,50mm x 2,80mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,079" (2,00mm)
Spænding - Nominel
8 V