T520B227M004ATE0352478 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
KEMET
På lager: 1.191
Datablad
Ny hos DigiKey
Billede for T520B227M004ATE0352478 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T520B227M004ATE0352478
DigiKeys varenummer
399-T520B227M004ATE0352478TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T520B227M004ATE0352478
Beskrivelse
220.UF 4.0V
Detaljeret beskrivelse
220 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 4 V 1411 (3528 metrisk) 35mOhm @ 100kHz
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
35mOhm @ 100kHz
Producenter
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 105°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Kapacitans
220 µF
Størrelse/dimension
0,138" L x 0,110" B (3,50mm x 2,80mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,079" (2,00mm)
Spænding - Nominel
4 V