T520B157M006ATE045
DigiKeys varenummer
399-4733-2-ND - Tape & Reel (TR)
399-4733-1-ND - Afskåret tape (CT)
399-4733-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
T520B157M006ATE045
Beskrivelse
CAP TANT POLY 150UF 6.3V 1411
Producentens standard leveringstid
28 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
150 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 6.3 V 1411 (3528 metrisk) 45mOhm @ 100kHz
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
T520B157M006ATE045 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Producenter
KEMET
Levetid @ temp.
2000 timer @ 105°C
Serie
Monteringstype
Overflademontering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
1411 (3528 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,138" L x 0,110" B (3,50mm x 2,80mm)
Kapacitans
150 µF
Højde - Monteret (maks.)
0,079" (2,00mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
B
Spænding - Nominel
6.3 V
Funktioner
Universal
Type
Formstøbt
Grundlæggende varenummer
ESR (ækvivalent seriemodstand)
45mOhm @ 100kHz