T520B107M006ATE0707280 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
100 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 6.3 V 1411 (3528 metrisk) 70mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T520B107M006ATE0707280
DigiKeys varenummer
399-T520B107M006ATE0707280TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T520B107M006ATE0707280
Beskrivelse
CAP TANT SMD POLYMER
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T520B107M006ATE0707280 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
70mOhm @ 100kHz
Producenter
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 105°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Kapacitans
100 µF
Størrelse/dimension
0,138" L x 0,110" B (3,50mm x 2,80mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,079" (2,00mm)
Spænding - Nominel
6.3 V