T520A226M010ANE080
DigiKeys varenummer
399-T520A226M010ANE080TR-ND - Tape & Reel (TR)
399-T520A226M010ANE080CT-ND - Afskåret tape (CT)
399-T520A226M010ANE080DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
T520A226M010ANE080
Beskrivelse
CAP TANT POLY 22UF 10V 1206
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 10 V 1206 (3216 metrisk) 80mOhm @ 100kHz
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
T520A226M010ANE080 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Levetid @ temp.
2000 timer @ 105°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Kapacitans
22 µF
Højde - Monteret (maks.)
0,071" (1,80mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
A
Spænding - Nominel
10 V
Funktioner
Universal
Type
Formstøbt
Grundlæggende varenummer
ESR (ækvivalent seriemodstand)
80mOhm @ 100kHz