T520A226M010AHE0807706 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 2.014
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 1.200
Datablad
22 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 10 V 1206 (3216 metrisk) 80mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T520A226M010AHE0807706
DigiKeys varenummer
399-T520A226M010AHE0807706-ND
Producenter
Producentens varenummer
T520A226M010AHE0807706
Beskrivelse
22.0UF 10.0V
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
80mOhm @ 100kHz
Producenter
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 105°C
Emballage
Boks
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Kapacitans
22 µF
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,071" (1,80mm)
Spænding - Nominel
10 V