T513X337M010AT6110
DigiKeys varenummer
399-T513X337M010AT6110TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T513X337M010AT6110
Beskrivelse
CAP TANT SMD LOW ESR
Producentens standard leveringstid
99 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
330 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 10 V 2917 (7343 metrisk) 35mOhm @ 100kHz
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
T513X337M010AT6110 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Serie
Monteringstype
Overflademontering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,169" (4,30mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
X
Spænding - Nominel
10 V
Klassificeringer
COTS
Type
Formstøbt
Funktioner
Høj pålidelighed
ESR (ækvivalent seriemodstand)
35mOhm @ 100kHz