T513E107K025BH6210 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
100 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 25 V 2924 (7361 metrisk) 50mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T513E107K025BH6210
DigiKeys varenummer
399-T513E107K025BH6210TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T513E107K025BH6210
Beskrivelse
CAP TANT SMD LOW ESR
Producentens standard leveringstid
99 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T513E107K025BH6210 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Serie
Monteringstype
Overflademontering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
2924 (7361 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,236" B (7,30mm x 6,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,150" (3,80mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
E
Spænding - Nominel
25 V
Klassificeringer
COTS
Type
Formstøbt
Funktioner
Høj pålidelighed
ESR (ækvivalent seriemodstand)
50mOhm @ 100kHz
Fejlfrekvens
B (0,1%)