T510X476K035AHE065 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
47 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 35 V 2917 (7343 metrisk) 65mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T510X476K035AHE065
DigiKeys varenummer
399-T510X476K035AHE065TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T510X476K035AHE065
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
T510X476K035AHE065 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
65mOhm @ 100kHz
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Tolerance
±10%
Højde - Monteret (maks.)
0,169" (4,30mm)
Spænding - Nominel
35 V