T500D226M035AG6110 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
22 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 35 V 2917 (7343 metrisk) 700mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T500D226M035AG6110
DigiKeys varenummer
399-T500D226M035AG6110TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T500D226M035AG6110
Beskrivelse
CAP TANT SMD 200C
Producentens standard leveringstid
99 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T500D226M035AG6110 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
700mOhm @ 100kHz
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 200°C
Serie
Levetid @ temp.
1000 timer @ 200°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,122" (3,10mm)
Spænding - Nominel
35 V