T499D156K025ATE1K0 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
15 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 25 V 2917 (7343 metrisk) 1Ohm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T499D156K025ATE1K0
DigiKeys varenummer
399-5064-2-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T499D156K025ATE1K0
Beskrivelse
CAP TANT 15UF 10% 25V 2917
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
T499D156K025ATE1K0 Modeller
Kategori
Levetid @ temp.
2000 timer @ 175°C
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,110" (2,80mm)
Kapacitans
Producents størrelseskode
D
Tolerance
±10%
Klassificeringer
AEC-Q200
Spænding - Nominel
25 V
Funktioner
Automotive
Type
Formstøbt
Klasse
Automotive
ESR (ækvivalent seriemodstand)
1Ohm
Kvalifikation
AEC-Q200
Driftstemperatur
-55°C – 175°C