T499D106M050ATE1K07280 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
10 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 50 V 2917 (7343 metrisk) 1Ohm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T499D106M050ATE1K07280
DigiKeys varenummer
399-T499D106M050ATE1K07280TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T499D106M050ATE1K07280
Beskrivelse
CAP TANT SMD 175C AUTO
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
T499D106M050ATE1K07280 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Mfr
Levetid @ temp.
2000 timer @ 175°C
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
D
Spænding - Nominel
50 V
Klassificeringer
AEC-Q200
Type
Formstøbt
Funktioner
Automotiv, høj temperatur
ESR (ækvivalent seriemodstand)
1Ohm @ 100kHz