T499D106K035ATE1K0
DigiKeys varenummer
399-5080-2-ND - Tape & Reel (TR)
399-5080-1-ND - Afskåret tape (CT)
399-5080-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
T499D106K035ATE1K0
Beskrivelse
CAP TANT 10UF 10% 35V 2917
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 35 V 2917 (7343 metrisk) 1Ohm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
T499D106K035ATE1K0 Modeller
Kategori
Levetid @ temp.
2000 timer @ 175°C
Mfr
Monteringstype
Overflademontering
Serie
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
0,110" (2,80mm)
Kapacitans
Producents størrelseskode
D
Tolerance
±10%
Klassificeringer
AEC-Q200
Spænding - Nominel
35 V
Funktioner
Automotive
Type
Formstøbt
Klasse
Automotive
ESR (ækvivalent seriemodstand)
1Ohm
Kvalifikation
AEC-Q200
Driftstemperatur
-55°C – 175°C