T499C226M016ATE1K67280 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
22 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 16 V 2312 (6032 metrisk) 1,6Ohm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T499C226M016ATE1K67280
DigiKeys varenummer
399-T499C226M016ATE1K67280TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T499C226M016ATE1K67280
Beskrivelse
CAP TANT SMD 175C AUTO
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
T499C226M016ATE1K67280 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Mfr
Levetid @ temp.
2000 timer @ 175°C
Pakke/hus
2312 (6032 metrisk)
Størrelse/dimension
0,236" L x 0,126" B (6,00mm x 3,20mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,110" (2,80mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
C
Spænding - Nominel
16 V
Klassificeringer
AEC-Q200
Funktioner
Automotiv, høj temperatur
ESR (ækvivalent seriemodstand)
1,6Ohm @ 100kHz