T499A224K035ATE18K
DigiKeys varenummer
399-5068-2-ND - Tape & Reel (TR)
399-5068-1-ND - Afskåret tape (CT)
399-5068-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
T499A224K035ATE18K
Beskrivelse
CAP TANT 0.22UF 10% 35V 1206
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.22 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 35 V 1206 (3216 metrisk) 18Ohm
EDA/CAD-modeller
T499A224K035ATE18K Modeller
Kategori
Levetid @ temp.
2000 timer @ 175°C
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,071" (1,80mm)
Kapacitans
Producents størrelseskode
A
Tolerance
±10%
Klassificeringer
AEC-Q200
Spænding - Nominel
35 V
Funktioner
Automotive
Type
Formstøbt
Klasse
Automotive
ESR (ækvivalent seriemodstand)
18Ohm
Kvalifikation
AEC-Q200
Driftstemperatur
-55°C – 175°C