T499A224K035ATE18K | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | T499A224K035ATE18K |
Beskrivelse | CAP TANT 0.22UF 10% 35V 1206 |
Producentens standard leveringstid | 11 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 0.22 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 35 V 1206 (3216 metrisk) 18Ohm |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | T499A224K035ATE18K Modeller |
Kategori | Levetid @ temp. 2000 timer @ 175°C |
Mfr | Monteringstype Overflademontering |
Serie | Pakke/hus 1206 (3216 metrisk) |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Størrelse/dimension 0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm) |
Varestatus Aktiv | Højde - Monteret (maks.) 0,071" (1,80mm) |
Kapacitans | Producents størrelseskode A |
Tolerance ±10% | Klassificeringer AEC-Q200 |
Spænding - Nominel 35 V | Funktioner Automotive |
Type Formstøbt | Klasse Automotive |
ESR (ækvivalent seriemodstand) 18Ohm | Kvalifikation AEC-Q200 |
Driftstemperatur -55°C – 175°C | Grundlæggende varenummer |