T498D107M006ATE600 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
100 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 6.3 V 2917 (7343 metrisk) 600mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T498D107M006ATE600
DigiKeys varenummer
399-T498D107M006ATE600TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T498D107M006ATE600
Beskrivelse
CAP TANT SMD 150C AUTO
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
T498D107M006ATE600 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Mfr
Levetid @ temp.
2000 timer @ 150°C
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
D
Spænding - Nominel
6.3 V
Klassificeringer
AEC-Q200
Type
Formstøbt
Funktioner
Automotiv, høj temperatur
ESR (ækvivalent seriemodstand)
600mOhm @ 100kHz