T498A334M035ATE11K7280 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
0.33 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 35 V 1206 (3216 metrisk) 11Ohm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T498A334M035ATE11K7280
DigiKeys varenummer
399-T498A334M035ATE11K7280TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T498A334M035ATE11K7280
Beskrivelse
CAP TANT SMD 150C AUTO
Producentens standard leveringstid
9 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
T498A334M035ATE11K7280 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Mfr
Levetid @ temp.
2000 timer @ 150°C
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,071" (1,80mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
A
Spænding - Nominel
35 V
Klassificeringer
AEC-Q200
Type
Formstøbt
Funktioner
Automotiv, høj temperatur
ESR (ækvivalent seriemodstand)
11Ohm @ 100kHz