T497H107K015AB6110 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
100 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 15 V 2915 (7338 metrisk) 900mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T497H107K015AB6110
DigiKeys varenummer
399-T497H107K015AB6110TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T497H107K015AB6110
Beskrivelse
CAP TANT SMD HI-REL
Producentens standard leveringstid
99 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
T497H107K015AB6110 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Pakke/hus
2915 (7338 metrisk)
Størrelse/dimension
0,285" L x 0,150" B (7,24mm x 3,81mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,125" (3,17mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
H
Spænding - Nominel
15 V
Klassificeringer
COTS
Type
Formstøbt
Funktioner
Høj pålidelighed
ESR (ækvivalent seriemodstand)
900mOhm @ 100kHz