T496C225M035ATE3K57622 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Billede for T496C225M035ATE3K57622 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T496C225M035ATE3K57622
DigiKeys varenummer
399-T496C225M035ATE3K57622TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T496C225M035ATE3K57622
Beskrivelse
2.20UF 35.0V
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2.2 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 35 V 2312 (6032 metrisk) 3,5Ohm @ 100kHz
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
3,5Ohm @ 100kHz
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Pakke/hus
2312 (6032 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,236" L x 0,126" B (6,00mm x 3,20mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,110" (2,80mm)
Spænding - Nominel
35 V