T496B475M016ATE3K52478 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Billede for T496B475M016ATE3K52478 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T496B475M016ATE3K52478
DigiKeys varenummer
399-T496B475M016ATE3K52478TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T496B475M016ATE3K52478
Beskrivelse
4.70UF 16.0V
Producentens standard leveringstid
99 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
4.7 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 16 V 1411 (3528 metrisk) 3,5Ohm @ 100kHz
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
3,5Ohm @ 100kHz
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Pakke/hus
1411 (3528 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,138" L x 0,110" B (3,50mm x 2,80mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,083" (2,10mm)
Spænding - Nominel
16 V