T495X687K004ATE0402478 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Billede for T495X687K004ATE0402478 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T495X687K004ATE0402478
DigiKeys varenummer
399-T495X687K004ATE0402478TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T495X687K004ATE0402478
Beskrivelse
680.UF 4.0V
Detaljeret beskrivelse
680 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 4 V 2917 (7343 metrisk) 40mOhm @ 100kHz
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
40mOhm @ 100kHz
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Tolerance
±10%
Højde - Monteret (maks.)
0,169" (4,30mm)
Spænding - Nominel
4 V