T495X476M035AHE300 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
47 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 35 V 2917 (7343 metrisk) 300mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T495X476M035AHE300
DigiKeys varenummer
399-T495X476M035AHE300TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T495X476M035AHE300
Beskrivelse
CAP TANT SMD AUTO
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
T495X476M035AHE300 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
300mOhm @ 100kHz
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,169" (4,30mm)
Spænding - Nominel
35 V