T495X337K010ATE1007280 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Cal-Chip Electronics, Inc.
På lager: 400
KYOCERA AVX
330 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 10 V 2917 (7343 metrisk) 100mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T495X337K010ATE1007280
DigiKeys varenummer
399-T495X337K010ATE1007280TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T495X337K010ATE1007280
Beskrivelse
CAP TANT SMD AUTO
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T495X337K010ATE1007280 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
100mOhm @ 100kHz
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Tolerance
±10%
Højde - Monteret (maks.)
0,169" (4,30mm)
Spænding - Nominel
10 V